Produkcja indywidualna

Realizujemy import gadżetów reklamowych z krajów azjatyckich. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Odpowiedni dobór sprawdzonych partnerów, z którymi współpracujemy, bezpośrednio przekłada się na jakość sprowadzanych akcesoriów i sprzętu.

Proces wyboru odpowiedniego gadżetu reklamowego dla Twojej firmy

Jeżeli nie masz pomysłu na gadżet reklamowy dla Twojej firmy z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiedni przedmiot. Kreatywna grupa ekspertów, doświadczona w zakresie importu gadżetów reklamowych zaprezentuje Ci kilka propozycji. Aby przygotować ofertę na najbardziej trafny produkt reklamowy, będziemy potrzebować kilku informacji:

  • krótki opis grupy docelowej (target) – czyli do kogo kierujesz akcję promocyjną;
  • wskazanie formy kampanii (loteria, konkurs, gadżet dodawany do produktu, darmowy upominek, gadżet na targi lub szkolenia…);
  • zakres cenowy oraz ilościowy. 

Wystarczy, że podasz nam podstawowe wytyczne lub własny pomysł na gadżet reklamowy, a my przygotujmy szczegółową ofertę. 

Strzałka w lewą, strzałka w prawą i buty na ciemnym tle
Zbiór materiałów promocyjnych oraz dodatków reklamowych w Warszawie

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia importowanych gadżetów reklamowych z Chin jest uzależniony od kilku wytycznych. Oferujemy trzy rodzaje transportu: morski, mieszany i lotniczy. Wybór w tej kwestii jest uzależniony od terminu realizacji zamówienia. 

Decydując się na import gadżetów reklamowych drogą lotniczą musisz mieć na uwadze, iż taka forma jest najkrótsza i najdroższa (towarzyszą jej dodatkowe obostrzenia, o których informujemy na etapie zamówienia).

Zazwyczaj produkcja masowa wraz z dostawą trwa około 50 – 90 dni (w zależności od wolumenu).

Zegar reklamowy wskazujący godzinę