Fotografia reklamowa

Oferujemy kompleksowe usługi fotografii reklamowej.  Wykonujemy sesje zdjęciowe na potrzebę stron www, katalogów firmowych, banerów, plakatów, ulotek reklamowych, komunikatów prasowych oraz wszelkich innych nośników, które będą promować Twoją markę.

Od klasycznych zdjęć produktowych, przez fotografię wnętrz biurowych, aż po profesjonalne sesje wizerunkowe oraz fotografie reklamowe z wykorzystaniem modelek – oferujemy pełen wachlarz usług fotograficznych, które mają na celu budowanie wizerunku Twojej firmy.

W dzisiejszych czasach profesjonalna fotografia biznesowa to coś więcej niż sposób przedstawienia produktu lub usługi. Zdjęcia reklamowe mają ogromne znaczenie strategiczne. Bez względu na to, czy chcesz pokazać swój zespół, czy najnowszy produkt – każda fotografia prezentowana przez Twoją firmę ma bezpośredni wpływ na jakość komunikacji z klientem.

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa jest podstawą większości materiałów reklamowych. Doskonała jakość techniczna, kreatywne ujęcia, odpowiednia głębia i ostrość koloru potrafią zdziałać cuda w zakresie prezentacji produktu. Klient, patrząc na zdjęcie, musi poczuć potrzebę posiadania danej rzeczy. 

Fotografia produktowa, którą tworzymy, jest narzędziem sprzedażowym, które przyciąga uwagę odbiorców. 

profesjonalne zdjęcia produktowe

Sesje zdjęciowe z wykorzystaniem modelek

Organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe z wykorzystaniem modelek i modeli. Współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi agencjami, które udostępniają nam szeroką bazę twarzy. 

Zdjęcia z wykorzystaniem modelek to wspaniałe uzupełnienie klasycznej fotografii produktowej, a także przepis na udaną kampanię marketingową Twojej firmy. 

profesjonalne zdjęcie produktowe, modelka, nowy produkt

Fotografia biznesowa

Oferujemy usługę fotografii biznesowej, w której skład wliczamy:

  • Profesjonalne sesje wizerunkowe (w tym sesje wnętrz firmowych);
  • Portrety biznesowe;
  • Zdjęcia grupowe i korporacyjne;

Odpowiedni wizerunek kadry zarządzającej oraz pracowników danej firmy to w dzisiejszych czasach niezbędne narzędzie do komunikacji biznesowej. Oferta fotografii wizerunkowej i korporacyjnej jest skierowana do każdej branży. Postrzeganie firmy na rynku jest istotne zarówno w przypadku jednoosobowych działalności, jak i wieloosobowych korporacji. 

Kobieta na jasnym tle, sesja biznesowa